TPC-BF5421-T + JQ-D70Z

Dahua son derece hassas vücut sıcaklığı ölçümü ±0.3℃ (karakutu ile) yapabilen termal kamerayı piyasaya sürdü. 3m.kadar ölçüm yapıp,Hızlı ve temassız kullanım sağlayan kamera yapay zeka algoritmasına sahiptir.

  • Güvenlik için Doğru Sıcaklık Ölçümü
  • Hızlı Taramalar için Temas Yok
  • Geçiş alanlarındaki verimlilik için çoklu tarama
  • Tespit anında Görsel Uyarı
  • Kontrol etmek için maske çıkarmaya gerek yok

Hareketliliğin arttığı zamanlarda, enfeksiyonlar da ulusal sınırlarda kalmaz. Corona, ebola, SARS veya domuz gribi, Ülkemizde de olduğu gibi sonuçları ön görmek oldukça zordur. Bu nedenle, büyük risk grubundaki kişileri erken teşhis etmek büyük önem taşır. Özellikle insanların toplu halde bulunduğu okullar, hastaneler, havalimanları, limanlar, alış veriş merkezleri ve AVM’ ler,  oteller, otobüs ve tren istasyonları, üretim tesisleri ve elçilik binaları gibi alanlarda hassa ölçüm ve tespit özel bir sorumluluk taşırlar.

Termal kamera ile uzaktan temassız ve hassas vücut ısısı ölçümü çözümümüz ile, vücut sıcaklığı yüksek kişileri aynı anda 30 kişiye kadar toplu olarak tespit edebilir, sesli ve görsel alarm sayesinde operatörü uyarabilir, olağan dışı durumları kayıt altına alabilirsiniz.

Kişinin yüzünden anlık ısı bilgisi alabilen, aynı anda onlarca kişinin ısı değerine bakabilen yapay zekalı bir güvenlik kamerasıdır. En hızlı ateş ölçme özelliğine sahip olan bu kamera ile kalabalık geçişlerde dahi ısı eşik değerinden yüksek kişileri tespiti çok kolaydır. 400 × 300 soğutmasız VOx termal sensör teknolojisi, Atermalize lens (termal), odaksız, Destek vücut sıcaklığı ölçümü, Ölçüm Hassasiyeti: ± 0.3 ° C, kara cisim ile Beyaz ışık ve siren ile aktif caydırma, İsteğe bağlı çeşitli lensler (7,5 / 13 mm), 2/2 alarm girişi / çıkışı, Mikro SD bellek, IP67, PoE, ePoE. Korona Virüsünün insan üzerinde ateşlenme etkisi yaratması ile standart sıcaklığın üzerindeki vücut ısısını algılayıp, ısı eşiğini geçtiğinde alarm üretebilir. Blackbudy ısı referans cihazınla beraber kullanımında 0.3 derece hata payı ile ateşi olan kişileri tespit edebilir.

Detaylı bilgi için ürün dökümanını indirebilirsiniz